Відбудеться щорічна зустріч EUA-CDE «Залучене дослідження - роль комунікації в докторантурі»23 Березня 2023р.

Цьогорічна щорічна зустріч під назвою «Engaged research - the role of communication in doctoral education» («Залучене дослідження - роль комунікації в докторантурі») відбудеться в м. Лахті (Фінляндія) з 14 по 16 червня 2023 року, спільно організована Технологічним університетом Лаппеенранта-Лахті та Університетом Гельсінкі за підтримки Європейської Асоціації Університетів та Ради докторської освіти.

Щорічна зустріч EUA-CDE 2023 року буде зосереджена на різних аспектах комунікації в докторській освіті та розробці комплексних підходів до включення комунікації в стратегію та практику докторської освіти.

Кінцевий термін реєстрації – 2 червня 2023 року.

Більше інформації про науковий захід можна отримати за посиланням.