Як зареєструватися та підключится до онлайн лекції UGF01 Березня 2023р.

Як зареєструватися та підключится до онлайн лекції UGF (Ukraine Global Faculty)

Інструкція

• Зайди на головну сторінку сайту
  • Зайди у розділ Lectures
  • Тут ти можеш обрати лекцію, яка тобі до вподоби, використавуючи фільтри: галузь знань, спікер, графік.
  • Обравши лекцію, натисни на її назву, потім на жовту клавішу справа Register.
  • У вікні, що відкриється, натисни Register for free.
  • Якщо ти попередньо зареєструвався (-лась) на платформі UGF – введи email та пароль та на сторінці лекції, що з’явиться, натисни клавішу Enroll.
  • Вітаємо! Ти зареєструвався (-лась) на лекцію.
  • Якщо ти ще не зареєструвався (-лась) на платформі UGF, так само обери лекцію, натисни на її назву, натисни та клавішу Enroll, а потім на Create Account. Заповни форму реєстрації. А потім відкриється вікно лекції і натисни на клавішу Enroll.
  • Вітаємо! Ти зареєструвався на лекцію.
  • Щоб прослухати обрану лекцію в ефірі, зайди у визначену дату та час на сторінку лекції, введи логін та пароль, щоб потрапити у свій особистий кабінет, та натисни Zoom live. Якщо ти пропустив пряму трянсляцію лекції, ти можеш прослухати її у записі, натиснувши на Recorded video_EN (якщо ти хочеш слухати лекцію мовою оригіналу) або Recordedvideo_UA (якщо ти хочеш слухати лекцію у перекладі на українську мову).