Підвищення кваліфікації наукових працівників.25 Травня 2011р.

З 16 по 21 травня 2011 року Інститут інтелектуальної власності Національного університету "Одеська юридична академія" в місті Києві організував і провів для наукових працівників ВНЗ курси підвищення кваліфікації за професійною програмою "Інтелектуальна власність".

Співорганізатором вищезазначеного заходу була Державна служба інтелектуальної власності України.

Участь у курсах брали 78 викладачів та науковців з різних ВНЗ України. По завершенні заходу всі слухачі, які пройшли навчальну програму, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка та пакет інформаційних матеріалів.

Від нашого ДВНЗ проходив навчання заступник директору Центра інтелектуальної власності Феденко Володимир Ігорович.