Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Батенко Людмила Павлівна

Кафедра: Кафедра менеджменту
Посада: професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 32 роки
Біографія:

     Професор Батенко Л.П. є провідний фахівець у сфері управління проектами, магістр бізнес-освіти (Університет економіки й права Екс, Франція), сертифікований менеджер з управління якістю Німецької та Європейської асоціацій якості, сертифікований тренер німецької організації REFA. Має диплом Європейського фонду розвитку менеджменту, проходила стажування й навчання в Controller Akademie (Німеччина), London Business School (Великобританія), Kellogg School of Management (США), The Management School of Lancaster University (Великобританія), REFA (Німеччина). Директор Центру продуктивності Міжнародного інституту бізнесу (Україна), керівник програм і корпоративних тренінгів в області управління виробництвом (управління витратами, організація й нормування праці, оптимізація чисельності персоналу, проектний менеджмент), тренер-консультант бізнес-школи "Галактика".

     Батенко Л.П. багато років  очолювала магістерську програму “Менеджер проектів і консалтинг” на кафедрі стратегії підприємств.  Виступила  ініціатором відкриття спеціалізації “Управління розвитком бізнесу” в межах англомовної магістерскої програми «Бізнес-адміністрування»(МВІ)  в КНЕУ. Керівник і учасник консалтингових проектів в Україні й Німеччині для таких компаній, як "Сан-Інтербрю Україна"" (пивзаводи "Чернігівський", "Рогань", "Янтар"), "Оболонь", "Немирів", "Фокстрот", "Фармак", "Галактон", "Дарниця", "Світоч", "Леони", "Ядзаки", "Запорізький трансформаторний завод" та ін. Має багатий досвід викладання економічних  та управлінських дисциплін в Україні, Білорусії та Росії.

     Має  понад  70 опублікованих наукових та навчально-методичних праць. Із  них  3  монографії у співавторстві “Стратегія підприємства: адаптація організацій до впливу світових суспільно-економічних процесів”,  “Стратегічне управління знаннями підприємства”, “Стратегія підприємства: зміна парадигми та інноваційні рішення для бізнесу”,  2  навчально-методичних комплекса з магістерських програм “Менеджмент проектів і консалтинг” і “Стратегічний менеджмент”, 22 навчальні підручники та посібники, 18 із яких мають гриф Міністерства освіти і науки України зокрема є співавтором підручника “Мікроекономіка”,  навчальних посібників “Економічне управління підприємством”, “Проектний менеджмент: просто про складне”, “Управління  проектами”, “Планування діяльності підприємства”, «Основи бюджетування».

     Під науковим керівництвом Батенко Л.П. підготовлено та захищено 4 кандидатських дисертації за фахом “Економіка та управління підприємствами”. Входить до складу Вченої ради факультету економіки та управління ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана”.

     Була відзначена подякою Київської державної адміністрації, за досягнення визначних успіхів у науковій  роботі та високої майстерності у професійній діяльності. Має почесне звання “Заслужений працівник КНЕУ імені Вадима Гетьмана”.