Європейська модель зеленого розвитку25 Червня 2023р.

З 1 по 30 травня відбувся черговий тренінг «Європейська модель зеленого розвитку». Тренінг проводиться в рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Молодіжне лідерство для консолідації ініціатив ЄС у контексті транскордонної нестабільності в Україні»/"Youth leadership towards the consolidation of EU initiatives in the context of cross-border instability in Ukraine".
Учасниками тренінгу були студенти 4 курсу факультету Міжнародної економіки і менеджменту. На заняттях говорили про наукові засади зеленої економіки, європейські практики впровадження такої економіки у життя та приклади сучасних технологічних та технічних рішень, які відповідають принципам сталого розвитку. Європейський Союз твердо вірить, що перехід до зеленої економіки – це чудова можливість для побудови більш справедливої та стійкої економіки. ЄС реалізує це за допомогою Європейської Зеленої Угоди. Після історичного дня отримання Україною статусу кандидата у члени ЄС задача перетворити українську економіку на чисту нульову і вільну від забруднення набула ще більшої актуальності. Економічне відновлення на зелених засадах створить умови для успіху України після війни.