Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Урочиста Церемонія присвячена врученню перших спільних дипломів 10 Жовтня 2018р.

       10 жовтня 2018 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулась непересічна подія: урочиста церемонія вручення спільних дипломів студентам англомовних програм Магістр ділового адміністрування (МВА) та Магістр міжнародного менеджменту (МІМ), які пропонуються ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Університетом Редлендс, Каліфорнія, США.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Університет Редлендс спільно розробляють, адмініструють та відповідають за якість програм, акредитованих Міністерством освіти та науки України, Західною асоціацією коледжів та  університетів (Western Association of Senior Colleges and Universities, WASCUC) та Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм (Accreditation Council for Business Schools and Programs, ACBSP) США.

У своїй промові ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, проф. Лук’яненко Д.Г. тепло привітав перших випускниць програм спільних дипломів Фроленко Катерину  та Швець Аліну, зазначивши на необхідності навчатись упродовж усього життя та вдосконалювати свої навички в сучасному цифровому світі. Ректор Лук’яненко Д.Г. наголосив на вагомому значенні міжнародних освітніх проектів та підкреслив велику роль партнерства з Університетом Редлендс у підготовці конкурентоспроможних фахівців.

Вітаючи випускниць, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор Чужиков В.І. окреслив численні можливості, які відкриваються для студентів університету завдяки програмам спільних дипломів та академічної мобільності.

Від імені Університету Редлендс Фроленко Катерину та Швець Аліну привітав професор Бізнес-школи Університету Редлендс Джеральд Грошек. Він наголосив на необхідності отримання глобального досвіду для успішної  роботи на міжнародному ринку праці та розповів аудиторії про високі результати навчання Катерини та Аліни в Університеті Редлендс.

 

Перших випускниць програм спільних дипломів натхненно привітала Директор департаменту зв’язків з громадськістю міжнародної компанії «Procter and Gamble», Україна, Ольга Клименко. Вона привернула увагу аудиторії до необхідності професійного зростання та розвитку лідерських якостей, які сприяють професійному успіху та ефективній роботі міжнародної компанії.

Завідувач кафедри іноземних мов та міжкультурної комунікації Шевченко О.Л. зауважила у випускниць високий рівень володіння англійською мовою та навичками міжкультурного спілкування, та привітала родини випускниць із визначною подією.

Декан факультету міжнародної економіки та менеджменту Солодковський Ю.М. привітав випускниць від всієї родини КНЕУ, адже Катерина Фроленко та Аліна Швець блискуче поєднали відмінне навчання в КНЕУ з навчанням у партнерському Університеті Редлендс, де вони успішно пройшли три курси та склали іспити краще за американських студентів. Це першій досвід отримання українськими студентами спільного диплому MBA та Магістра міжнародного менеджменту.

Із зворушливою промовою звернувся до аудиторії батько Аліни Швець Роман Станіславович, керівний партнер рекламного агенства «We’Story Advertising Agency», який подякував керівництву та викладацькому корпусу університету якісну освіту та підтримку. Цікавий кейс із професійного життя маркетолога однієї з відомих міжнародних компаній став яскравим прикладом необхідності швидкого адаптування в сучасному бізнес-середовищі.