Іспит з іноземної мови для вступу до аспірантури

Шановний вступник!

Вступний іспит до аспірантури з іноземної мови розпочнеться 30.08.2023 р. о 10:00 (початок реєстрації з 9:15)Увага!!! посилання на Zoom конференцію для кожного зазначено у надісланому на електронні скриньки листі).

Спочатку уважно ознайомтесь з детальною відеоінструкцією щодо проведення вступного іспиту, розміщеною за покликанням.

Щоб долучитись до іспиту, за 45 хвилин до його початку зайдіть у Zoom-конференцію, увімкніть камеру, перевірте правильність свого підпису в Zoom, на прохання представника приймальної комісії ідентифікуйтесь членам приймальної комісії, продемонструвавши документ, що засвідчує особу, на вебкамеру. Після дозволу представника приймальної комісії, не вимикаючи вебкамеру, перейдіть до системи Moodle за покликанням.

На Вашу електронну скриньку було надіслано листи з особистим логіном та паролем для входу у систему Moodle (радимо перевірити напередодні іспиту, щоб усунути технічні проблеми заздалегідь).

Після цього перейдіть на екзаменаційний курс відповідного екзамену. Уважно прочитайте інструкцію. Коли будете готові, відкрийте білет і розпочніть тестування. Пам’ятайте про обмеження у часі. Надавати відповіді можна в будь-якій послідовності. Також можна змінювати відповідь, допоки Ви не відправите тест на перевірку. Після завершення тестування результати та сама спроба будуть недоступні.

Результати вступного випробування будуть розміщені 31.08.2023 після 15:00 на сайті у рубриці "Результати іспитів.

Апеляції приймаються та розглядаються до 15:00 наступного дня після оголошення результатів (каб. 317, Київ, проспект Перемоги, 54/1). Подається тільки особисто за письмовою заявою відповідно до Положення про приймальну та апеляційні комісії.

Бажаємо успіхів! Слава Україні!

Остання редакція: 31.07.23