Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Хакатон "Інновації у сфері глибоких технологій"29 Лютого 2024р.

Запрошуємо долучитися до хакатону “Інновації у сфері глибоких технологій”, що відбудеться 1-3 березня 2024 року в Києві!

  Подати заявку тут: https://docs.google.com/forms/d/1_14y7anuoKtrLyrDpUR_74BNJ8a7Mi3QMjN1cEOHBkA/edit

 Що чекає студентів?

 Можливість долучитися до наукоємного стартапу. На хакатон відібрано власників ідей та стартапів, що будуть презентувати 1 березня свої проєкти. Інші індивідуальні учасники, а саме студенти, маркетологи, фінансисти, розробники, дизайнери матимуть змогу проголосувати за ідею, що їх зацікавила та обговорити з засновником можливість долучення до команди. Відібрані команди продовжать роботу 2 та 3 березня. Фінальний пітч відбудеться 3 березня, після чого 30 стартапів-переможців пройдуть 2-місячну акселераційну програму, що завершиться Демо Днем задля залучення інвестицій.

 Нетворкінг. Хакатони - відмінна можливість для розширення своєї мережі контактів у професійній сфері. Учасники зустрінуться з іншими фахівцями та експертами у своїй галузі, матимуть змогу обмінятися досвідом та ідеями, а також знайти можливості для співпраці та розвитку.

 Знайомство з форматом Techstars Startup Weekend та доєднання до мережі Techstars Network. Techstars Startup Weekend - це триденна програма, де підприємці-початківці можуть відчути життя стартапу. Startup Weekend проходить у сотнях міст по всьому світу. Ми надамо доступ до Techstars Network, що дає можливість доєднатися до Techstars Preflight, де Ви зможете зв'язатися з іншими підприємцями, лідерами спільноти.

 Якщо студент в майбутньому зацікавлений відкрити власний стартап - це чудова можливість отримати досвід від інших засновників, які так само тільки починають свій шлях у світі стартапів!

 

  Чекаємо на Вашу реєстрацію та підтвердження участі до 28 лютого 2024 року!

 Проєкт реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator.