Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «СТРАТЕГІЯ БІЗНЕСУ: УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ КОНВЕРГЕНЦІЇ З ЄС»08 Листопада 2023р.

Шановні науковці, аспіранти, представники бізнесових і неприбуткових організацій, освітніх і громадських спільнот, підприємці, усі зацікавлені особи!

Кафедра менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана запрошує до участі в роботі:

Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «СТРАТЕГІЯ БІЗНЕСУ: УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ КОНВЕРГЕНЦІЇ З ЄС» усіх зацікавлених осіб в обговоренні розвитку методології стратегічного менеджменту й консалтингу в контексті євроінтеграції та секторальних особливостей реалізації бізнес-стратегії в сучасних реаліях для сталого майбутнього.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Євроінтеграційні виклики розвитку стратегічного менеджменту

2. Галузева конкуренція та бізнес-стратегії в умовах воєнного стану і в повоєнний час: комплаєнс-цінності та соціально-економічна конвергенція

3. Стратегічний консалтинг в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів

4. Європейський освітньо-науковий простір: професійні стандарти і STEAM-освіта для талантів майбутнього

Основні дати:

– оформлення заявки і подання тез: 10 жовтня 2023

– проведення конференції: 08 листопада 2023

Робоча мови конференції – українська, англійська.

Участь у конференція є безкоштовною.
Інформаційний лист конференції

Програма конференції:

Додаткова інформація міститься на сторінці кафедри

З повагою і сподіваннями на співпрацю,
Організаційний комітет конференції