Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЯК ДОСЯГТИ УСПІХУ У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ»13 Грудня 2012р.

Французько-український інститут менеджменту та кредитний-економічний факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 10 грудня 2012 року організували та провели круглий стіл на тему «Як досягти успіху у працевлаштуванні».

Метою круглого столу було обговорення проблем ефективного працевлаштування, проблем, що виникають в ході співбесіди, проблеми першого працевлаштування тощо.

Круглий стіл відкрили директор Французько-українського інститут менеджменту  д.е.н., проф. Рештнікова Ірина Леонідівна та декан кредитно-економічного факультету д.е.н., проф. Диба Михайло Іванович.

Модераторами заходу стали координатор освітніх програм Французько-українського інституту менеджменту к.е.н., доц. кафедри банківських інвестицій Поліщук Євгенія Анатоліївна та керівник студентської ради франкомовних студенів студент 1-курсу факультету МЕіМ Олександр Устименко.

Головним гостем став пан Олександр де Раємаєркер, директор рекрутингової агенції Diamondsrecruiters (Бельгія) – пан Олександр виступив із доповіддю.

Варто зауважити, що пан Олександр вдруге виступає із подібною доповіддю в нашому університеті.  Перший раз ми мали змогу почути його цікавий виступ ще в лютому 2012 року. Він викликав неабияку зацікавленість з боку студентів, які, на жаль, не змогли відвідати захід. Тому Французько-Український інститут менеджменту вирішив організувати ще одну зустріч з паном Олександром. Презентація була проведена у  новій мультімедіа аудиторії 3-го корпусу.

Під час доповіді студенти задавали питання, на які пан Раємаєркер відповідав у повній мірі. Так, зокрема було порушено питання щодо використання інформації стосовно кандидата на певну посаду, взятої із соціальних мереж.  На що пан Олександр відверто відповів, що така практика існує, але ця інформація не є основною для прийняття ключового рішення.

На питання чи є успішнішими студенти, які навчалися закордоном, доповідач відповів однозначно «так». Тому що, це, по-перше, досвід проживання та навчання в іншій країні змінює та розширює світогляд. По-друге, це дозволяє опанувати іноземну мову на рівні вільного володіння. Ось чому для рекрутингових агенцій такі апліканти мають більшу цінність.

Стосовно проблеми гендерної рівності перед роботодавців, пан Раємаєркер відповів, що наразі усі рівні. Та, як свідчить статистика, серед прийнятих на перше місце роботи переважали жінки. Втім, роботодавець завжди розглядає кандидатуру з точки  зору тієї ефективності, яку він може принести для підприємства.

Щодо питання про зміну кар’єри (сфери діяльності), пан Александр дав зрозуміти, що це питання досить серйозне. Тому підходити до нього потрібно з усією відповідальністю і розумінням того, що зарплата апліканта буде зменшена на другому старті щонайменше на 25 %. Втім, порадив, що краще шукати нові методи мотивації та можливості на тій посаді, що обіймає зараз. У тому числі порадив для розвитку кар’єри застосувати такі інструменти менеджменту як коучинг та опанування нових знань тощо.

По закінченню доповіді були обговорені шлях створення CV-bookна базі Французько-українського інституту менеджменту, де будуть зібрані в єдине портфоліо кращих студентів КНЕУ,  а також можливості проведення майстрів-класу щодо складання резюме, зустрічі з роботодавцями.

Французько-український інститут менеджменту та кредитно-економічний факультет дякує пану Александру Раємаєркеру та студентам за участь у засіданні круглого столу.

Французько-український інститут менеджменту планує також інші заходи за участю відомих фахівців та експертів у різних галузях.

Крім подібних заходів Французько-український інститут менеджменту може запропонувати студентам КНЕУ літні школи мовного стажування (м. Ніцца, Франція), навчання на умовах включеного в різних університетах Франції тощо.

За детальною інформацію звертайтеся за тел. 456 98 73, або в 1 корпус  ауд. 326, або ж пишіть на електронну адресу ifum@ukr.net. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

 

Прес-реліз підготувала:

Поліщук Євгенія Анатоліївна,
модератор круглого столу,
к.е.н., доцент кафедри банківських інвестицій