Університет Мін`ю22 Травня 2017р.

Університет Мін`ю, Португалія, запрошував взяти участь у стажуванні, організованого в рамках проекту AESOP - Створення для студентів позиції Омбудсмена, з 22-го по 26 травня 2017.

Мета цієї подіє полягала в обміні ноу-хау, хорошого досвіду та кращої практики в галузі пропаганди студентів щодо створення для студентів позиції Омбудсмена. Від університету Університет Мін`ю відвідали:  проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор економічних наук  Оболенська Тетяна Євгенівна, доцент, кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави та права Рижук Юлія Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку, Голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» Чабанюк Ольга Анатоліївна та доцент, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних систем в економіці Данильченко Тетяна Валеріївна.