ЗдобуткиЗДОБУТКИ: Красномовним підтвердженням вагомих здобутків Університету у сфері вітчизняної науки й освіти стало набуття ним членства у Клубі лідерів якості України – елітного об’єднання кращих українських підприємств – призерів Українського національного конкурсу якості, що проводиться з 1996 року на засадах Моделі досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM).
За даними щорічного дослідження «Всесвітній індекс-рейтинг аналітичних центрів» Київський національний економічний університет посів третє місце серед аналітичних центрів України та номер один серед університетів України. При цьому Університет посідає 36 місце серед найкращих аналітичних центрів Центральної та Східної.
Результативність діяльності колективу Університету підтверджена визнанням на національному і міжнародному рівнях. Зростання нашої позиції у рейтингах та здобутки на міжнародних виставках - це ознака правильності обраного нашим колективом курсу на забезпечення якості освіти, досліджень та інновацій. За досягнення в бізнес-освіті щорічно, отримувалася нагорода за Міжнародним рейтингом університетів і бізнес-шкіл EDUNIVERSAL «3 PALMES excellent business school».
Серед інноваційних ініціатив слід виділити такі: - відкриття освітньої програми магістерського рівня:«Бізнес- адміністрування у сфері охорони здоров’я »; пролонгація договору з іноземним партнером London School of Business and Finance (London, Great Britain).
Нині у складі університету успішно діють 22 науково-освітні школи – дослідницькі колективи, які відповідають таким основним якісним характеристикам як наявність наукового лідера, когорти учнів-послідовників, декількох поколінь продовжувачів певної наукової програми, висока ефективність наукової діяльності її прибічників.
Науковці Університету взяли участь у розробці такого стратегічного документу державницької ваги як «Україна – 2030: Доктрина збалансованого розвитку» спільно з науковцями КНУ імені Шевченка, Національного технічного університету «КПІ», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України та Української бізнес-ініціативи.
Значно активізувалось міжнародне наукове і науково-технічне співробітництво Наукового парку Університету. Крім взаємодії з Північноатлантичним альянсом (НАТО) були укладені угоди з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) і про участь Університету у Проекті ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». Один із проектів Наукового парку Університету, що визначається високою конкурентоспроможністю наукових і науково-прикладних результатів, стосується розробки інформаційно-аналітичної системи автоматизованої побудови моделей оцінювання кредитних ризиків. Як результат проведеної роботи Науковий парк Університету був відзначений Загальнодержавною рейтинговою програмою нагородження лідерів економіки України Золотом рейтингу серед суб’єктів господарювання України у номінації «Фінансові показники успішної діяльності», отримавши статус «Лідера галузі».
Студентська наука. Студентська команда «Enactus КНЕУ» стала Віце-чемпіоном України з соціально-підприємницьких проектів Enactus, який об’єднує студентів, викладачів і представників з бізнесу зі всього світу, що використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей із різними потреба.
Цього року команда реалізувала три проекти – «Нове бачення» (New Vision), «Шанс до змін» (Chance 2 Change) і Фенікс. «Нове бачення» (New Vision) - це проект, спрямований на популяризацію профілактики короткозорості і допомогу виробнику скіаскопічних лінійок у диверсифікації його продуктового портфелю.
«Шанс до змін» (Chance 2 Change) - це проект допомоги соціальному підприємству у створені нової бізнес-моделі та підвищенні доходів співробітників.
Фенікс – це проект, націлений на комплексну правову, духовно-психологічну, освітню та економічну підтримку засуджених для їх ресоціалізації та соціальної адаптації.
Інклюзивне навчання. У 2018 р. дистанційні технології почали використовуватись для організації навчання за індивідуальним графіком студентів з інвалідністю. Сформовано пропозиції щодо внесення доповнень до нормативних документів Університету, які б забезпечували організацію освіти для таких студентів.
Підтвердженням вагомих здобутків Університету у сфері вітчизняної науки й освіти стало включення Університету до Глобального індексу досконалості EFQM (бронзовий рівень). Інформацію про нього було розміщено у щорічному виданні EFQM Recognition Book. EFQM Recognised for Excellence – це експертна оцінка, яку проводить команда підготовлених аудиторів від організацій-членів фонду.
Університет є членом таких міжнародних організацій, як EPLO - European Public Law Organization (Європейська організація публічного права), Magna Charta Universitatum (Велика Хартія Університетів). Університет також є членом Асоціації Регіональних Досліджень (RSA), та BSEMAN – Black sea and Eastern Mediterranean, членство в яких передбачає участь викладачів, студентів, аспірантів, молодих науковців і фахівців у роботі конференцій, публікаціях результатів досліджень у міжнародних виданнях, що в цілому сприяє підвищенню наукового рівня викладацької діяльності, підготовці дисертаційних робіт, написанню монографій, удосконаленню освітнього процесу тощо.
Один із проектів, створених співробітниками Університету, що визначається високою конкурентоспроможністю наукових і науково-прикладних результатів, стосується розробки інформаційно-аналітичної системи автоматизованої побудови моделей. Система автоматизованої побудови моделей була визнана переможцем в конкурсі CRDF Global Boot Camp Ukraine розробок у сфері штучного інтелекту і було отримано фінансування на представлення результатів на виставці AI & BIG DATA EXPO NORTH AMERICA 2018 у Кремнієвій долині. Також цю систему було презентовано на багатьох міжнародних професійних банківських форумах: 36-th BACEE Regional Banking Conference (Будапешт, Угорщина, 16-17 квітня 2018 року), I Міжнародному Професійному Форумі «Сучасні технології скорингу» (Будапешт, Угорщина, 23-24 квітня 2018 року), VIII Міжнародній конференції «Банківський сервіс для МСБ: перезавантаження 2020» (Будапешт, Угорщина, 7-8 вересня 2018 року), 5th Fraud Risk Management Conference (Варшава, Польща, 19-20 листопада 2018 року), XV Щорічній Конференції «Управління доходністю та ризиками» (Київ, 5 грудня 2018 року). Ця система автоматизованої побудови моделей викликала зацікавленість банківської групи BNP Paribas (Франція). Наразі проходить завершальна стадія узгодження умов контракту зі створення Системи автоматизованого бюджетування банку. Також на завершальній стадії узгодження перебуває договор з INVESTA STM, s.r.o., (Словаччина) зі створення в рамках Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку.
Вступна кампанія-2018 засвідчила збереження Університетом провідних позицій на ринку освітніх послуг. Серед ТОП-100 закладів вищої освіти України наш університет посів 10 місце за кількістю заяв від абітурієнтів у 2018 р. За рейтингом Топ-200 університетів України, який складає міжнародна група експертів, у співпраці з Європейським центром вищої освіти (ЮНЕСКО- CEPES) та Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» Університет у 2018 році посів 13-е місце.
Міжнародної діяльность
В рамках Стратегії інтернаціоналізації, діяльність КНЕУ імені Вадима Гетьмана орієнтована на участь у міжнародних грантах, проектах та розширення можливостей навчання за кордоном. Центр міжнародної академічної мобільності (ЦМАМ) активно співпрацює із іноземними вищими навчальними закладами. Основними показниками діяльності ЦМАМ є: · 85 договорів про співробітництво із зарубіжними партнерами; · 309 осіб було відряджено до 31 країни світу, з них 163 студенти (2018 рік); · 81 іноземного фахівця було прийнято в КНЕУ у 2018 році ; · Університет є учасником програм Еразмус+.
ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ: Центру культури і мистецтв є переможцями різноманітних конкурсів та телевізійних проектів («Голос країни», «X-фактор», «Танцюють всі», «Караоке на майдані»). СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ:
Студенти збірних команд Університету виступили у 20 змаганнях різного рівня: – атлетична гімнастика (класичний жим лежачі): Кубок України – 1 місце; – баскетбол: Всеукраїнська баскетбольна ліга – 6 місце, Ліга героїв – 4 місце, Кубок СПА – 7 місце; – волейбол: Чемпіонат зальної ліги міста Києва – 4 місце, Кубок зальної ліги міста Києва – 1/4 фіналу, Першість Шевченківського району Києва – 1 місце, Універсіада м. Києва – 2 місце; – футбол: Першість міста Києва – 5 місце, Кубок Києва – 1/4 фіналу, Турнір ім. Лобановського серед навчальних закладів м. Києва – 1 місце. У фіналі Кубку Києва-2017 серед студентів збірна команда Університету з футболу «Економіст» посіла 2 місце; – танцювальна аеробіка: Міжнародний турнір – 3 місце, Чемпіонат Києва – 5 місце, Чемпіонат серед студентської молоді – 2 місце; – легка атлетика: «Пробіг під каштанами», Всеукраїнський марафон; – плавання: Першість Києва – 4 місце
|