Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Апалькова Вікторія Валеріївна

Кафедра:Кафедра міжнародної економіки
Посада:доцент кафедри міжнародної економіки
Вчене звання:доцент
Науковий ступінь:кандидат економічних наук
Стаж роботи:6 років
Біографія:

Освіта вища. Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка в 2001 році та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Навчалась в аспірантурі на спеціальності «Світове господарство та міжнародні економічні відносини», в 2016 році захистила дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

 З 2002 по 2005 роки працювала в Міністерстві  фінансів України на посадах економіста та провідного економіста та в Державному комітеті фінансового моніторингу України http://www.sdfm.gov.ua/ на посадах головного спеціаліста, а потім заступника начальника відділом.

12 років досвіду в управлінні консалтинговим бізнесом: спів-засновниця та управляючий партнер консалтингової компанії BFC, яка співпрацює по Програмі Business Advisory Services (BAS) з Європейським Банком Реконструкції і Розвитку. Професійні навики: керівництво компанією; розвиток послуг в сфері стратегічних та маркетингових досліджень, бізнес-планування та залучення інвестицій, проведення тренінгів,  Приймала участь в численних міжнародних проектах.

З 2016 року викладацька діяльність в Київському університеті ринкових відносин, де викладала дисципліни «Глобальна економіка», «Банківська система», «Банківський менеджмент», тощо. З вересня 2018 працює в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Викладає дисципліни "Міжнародна економіка" (англомовна), "Глобальне підприємництво" (англомовна).