Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Опанащук Юрій Якович

Кафедра:Кафедра регіоналістики і туризму
Посада:доцент кафедри регіоналістики і туризму
Вчене звання:доцент
Науковий ступінь:кандидат економічних наук
Стаж роботи:6 років
Біографія:

У 2001 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю «Фінанси». У 2010 році захистив в Львівській комерційній академії кандидатську дисертацію на тему «Формування системи послуг у готельному господарстві України».

З 1994 по 2012 рр. директор комунального підприємства «Готельне господарство «Житомир».

З 2006 року голова Житомирської обласної галузевої організації роботодавців готельного господарства.

У 2007 році Голова Державної екзаменаційної комісії по проведенню державної атестації у Житомирському комерційному технікумі.

З 2014 по 2015 рр. – викладач Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

В 2015 році обраний головою правління Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України.

З 2015 по 2016 рр. доцент кафедри теорії та практики туризму і готельного господарства  Київського університету туризму, економіки і права.

З 2017 по 2018 рр. – викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету.

2015 – 2018 роки Голова Державної екзаменаційної комісії Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

З 2016 по 2018 рр. Голова екзаменаційної комісії Київського національного торгівельно-економічного університету.

З 2018 року доцент кафедри регіоналістики і туризму Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

З 2020 р. -  член координаційної ради по туризму та імеджевій політиці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),

Заслужений працівник сфери послуг України, член антикризової ради громадських організацій Українського Союзу Промисловців і Підприємців.

Автор  8наукових праць, 2 навчально-методичні праці.

 

Стажування та участь в проектах:

1. Спеціальна американська програма ділового стажування SABIT „Управління готельним господарством для країн Євразії (26 січня -23 лютого 2008 р., США).  Пройшов бізнес стажування у 12 штатах США в мережевих готелях «Хілтон», «Маріот», «Шератон», «Інтерконтинентал Хотелз Груп», «Бест Вестерн», «Шератон», «Чойс Хотелз Інтернешнл», «Хаят Корпорейшн», «Холідей Інн»

2. ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».  Тренінг «Розвиток туризму: де та з ким?» в рамках спільного проекту КНЕУ, 2018 р.

3. Участь в якості спікера в ІІІ Міжнародному Промисловому Форумі (8-10 грудня 2017 р., м.Карпач, Польща). Тема виступу: «Культурний туризм: як використовувати потенціал регіону».

4. Участь в якості спікера в XI Міжнародному Форумі Україна-Європа (13-14 березня 2018 р., м. Жешов, Польща). Тема виступу: «Локальна ідентичність як можливість для розвитку туризму».

Досвід практичної роботи:

З 1994 по 2012 роки директор комунального підприємства «Готельне господарство «Житомир». З 2015 року член антикризової ради Українського Союзу Підприємств та Промисловців.

Викладає курси: організація готельного господарства, організація ресторанного господарства, організація туристичного бізнесу, організація готельно-ресторанного бізнесу, інформаційні системи туристичного бізнесу, менеджмент в туризмі комунікативний менеджмент, міжнародний туризм.