Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Євтушенко Наталя Олександрівна

Кафедра:Кафедра маркетингу імені А.Ф. Павленка
Посада:професор
Вчене звання:професор
Науковий ступінь:доктор економічних наук
Стаж роботи:13 років
Біографія:

Вищу освіту здобула в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, присвоєна кваліфікація «економіст» (диплом спеціаліста).

У 2011р. захистила дисертацію на тему “Механізми мінімізації економічних ризиків на промислових підприємствах (за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності))”, присвоєно науковий ступінь кандидата економічних наук.

З 2011р. по 2015р. працювала заступником декана з науково-педагогічної роботи у Запорізькому національному університеті (Нікопольський факультет) та доцентом кафедри менеджменту.

У період 2015р.-2016рр. приймала участь у діяльності Науково-дослідного центру з проблем оподаткування Національного університету державної податкової служби України за НДР «Механізми протидії агресивному податковому плануванню в Україні», та у розробці концепції економічного розвитку «Економічні реформи в Україні» від Академії економічних наук України.

У період 2016-2020рр. перебувала на посаді доцента кафедри маркетингу Державного університету телекомунікацій. У 2019 р. захистила дисертацію на тему “Організаційно-економічний механізм консалтингової взаємодії підприємств України (за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності))”, присвоєно науковий ступінь доктора економічних наук. У 2020р. переведена на посаду професора кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій, де і продовжує працювати.

З вересня 2022 року - професор кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка КНЕУ.

Має багаторічний досвід практичної діяльності у сфері фінансового консалтингу (з 2003р. по 2008р. працювала у банківських установах з питань розвитку та управління корпоративного бізнесу за кредитними програмами (проводила оцінку рівня платоспроможності та кредитоспроможності підприємств України відповідно до нормативних документів НБУ, готувала документи по підприємствам на розгляд до кредитного комітету банку).

Неодноразово проходила наукові стажування, тренінги, курси підвищення кваліфікації в університетах Європи.

Викладає дисципліни:

  • Маркетинг
  • Маркетинговий аудит.