Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Слюсарева Людмила Валеріївна

Кафедра:Кафедра маркетингу імені А.Ф. Павленка
Посада:професор
Вчене звання:професор
Науковий ступінь:доктор економічних наук
Стаж роботи:16 років
Біографія:

У 2006 р. закінчила Сумський національний аграрний університет і здобула кваліфікацію магістра з Обліку і аудиту. У вересні 2009 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Економічний механізм соціально-етичного маркетингу сільськогосподарських підприємств» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). У грудні 2020 р. захистила докторську дисертацію на тему «Механізми управління конкурентоспроможністю в системі сталого розвитку аграрних підприємств: теорія, методологія, практика» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з 2019 року за спеціальностями 075 «Маркетинг» та 051 «Економіка».

Учасник освітніх проєктів Міністерства освіти і науки України та Київської міської державної адміністрації. Розробник курсів на платформі Освітнього Хабу міста Києва: Маркетинг; Школа експортерів (створений за підтримки Торгово-промислової палати України) (2020р.). Методолог теми «Професії, яких навчають у закладах вищої освіти» Всеукраїнського проєкту «Обери професію своєї мрії» Міністерства освіти і науки України (2021р.)