Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Островська Марія Сергіївна

Кафедра: Кафедра вищої математики
Посада: старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 7 років
Біографія:

У 2005 році закінчила Київський національний економічний університет ім.В.Гетьмана за спеціальністю «Економіка підприємства» та  здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства.

У 2008 році закінчила аспірантуру з відривом від виробництва на кафедрі економіко-математичних методів Київський національного економічного університету ім.В.Гетьмана. Під час навчання в аспірантурі працювала асистентом на кафедрі та викладала наступні дисципліни: «Математичне програмування», «Економетрія», «Ризикологія».

У 2009-2010 р.р. працювала на посаді асистента кафедри вищої математики Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана. Викладала наступні дисципліни: «Базова математична освіта», «Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична статистика».

У 2012 році закінчила з відзнакою Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію викладача математики та економіко-математичних дисциплін, фінансового аналітика.

У 2014-2016 р.р. працювала на посаді асистента кафедри економіки та управління Інституту банківських технологій та бізнесу Університету банківської справи Національного банку України. Викладала наступні дисципліни: «Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична статистика», «Економетрія».

З квітня 2016 року працює на посаді асистента кафедри асистента кафедри вищої математики факультету маркетингу Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана.