Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Х Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми -2024"07 Березня 2024р.

Запрошуємо до участі в ювілейному Х Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегів фірми-2024".

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/sf_2024
Турнір проходитиме за ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Компанії інтелектуальних технологій та представників бізнесу.

Мета Турніру – розвиток ініціативності, підприємницької компетентності й фінансової грамотності усіх учасників освітнього процесу; спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері; формування вміння приймати рішення і вчитися впродовж життя; поглиблення спілкування і соціалізації різних регіонів України з формуванням у подальшому стійкої спільноти (community), яку цікавить розвиток підприємницької компетентності.

Турнір є дистанційним змаганням з управління компанією у живому, динамічному тренінговому середовищі, відтвореним комп’ютерною програмою ViAL+.

Технологія турніру. Для проведення Турніру використовується професійний програмний продукт – бізнес-симуляція ViAL+. Він дозволяє кожному учаснику стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів. Це досягається завдяки тому, що під час Турніру в управління учаснику дається навчальна компанія в інтерактивному онлайн просторі. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників Турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

Учасниками Турніру можуть стати:
– учні 7-11 класів закладів загальної середньої й позашкільної освіти;
– студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти;
– вчителі, методисти й викладачі закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної та вищої освіти (з різних дисциплін, а не лише  ті, які викладають економіку, інформатику, предмети математичного й підприємницького циклу);
– здобувачі освіти разом зі своїми батьками.

Всі групи учасників змагаються у відповідних 4-х лігах: учнівській, студентській, лізі наставників і сімейній.

Спеціальна підготовка для участі в Турнірі не потрібна. Учасники, за бажанням, зможуть самостійно розібратися з програмою і почати участь. Вчителям і викладачам не потрібно додатково готувати учнів/студентів до участі в Турнірі.

Участь у Турнірі є безкоштовною. Для фіналістів і переможців Турніру від спонсорів й організаторів заходу передбачені цінні призи.

Зареєструватися для участі в Турнірі можна до 10 березня 2024 року:

– на сайті kint.com.ua  в розділі  «Стратегія фірми»;
– за прямим посиланням: https://bit.ly/sf_2024