Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Власенко Віктор Петрович

Кафедра:Кафедра військової підготовки Університету
Посада: Доцент кафедри
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи:42 роки
Біографія:

Народився у 1959 році в  м. Біла Церква Київської області. Трудову діяльність розпочав  у 1976 році шліфувальником  на заводі "Радіокераміка".

У 1982 році закінчив Київський технологічний інститут легкої промисловості, здобувши кваліфікацію інженера-механіка та кафедру військової підготовки за спеціальністю – офіцер речового забезпечення.

З 1982 по 2010 роки – на військовійслужбі в Збройних Силах на посадах: начальника речової служби полку, заступника командира окремого батальйону з матеріально-технічного забезпечення, заступника командира групи зенітно-ракетних дивізіонів з тилу, старшого офіцера штабу тилу Військ ППО України, заступника начальника штабу тилу Військ ППО України, заступника  начальника Адміністративно-господарчого управління ГШ ЗС України, начальника Адміністративно-господарчого управління ГШ ЗС України.

У 1992 році закінчив Військову академію тилу і транспорту за спеціальністю командно-штабна оперативно-тактична тилу.

У 2009 році закінчив Національну академію державного управління при президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» та здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Військове звання – полковник. Звільнений з військової служби у запас у 2010 році.

З 2011  по 2017 рік – на державній службі на посаді начальника  господарського управління Національної академії державного управління при Президентові України (державний службовець категорія Б, ранг 4).

З вересня 2018 року – старший викладач кафедри військової підготовки ДВНЗ "Київського національного економічного університетуімені Вадима Гетьмана".