Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Науково-практична Інтернет-конференція «Проблеми регіоналістики: минуле, сучасне, майбутнє», 3 березня 2017 року

3 березня 2017 року Інститутом регіоналістики та кафедрою регіоналістики і туризму Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було організовано та проведено  Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію ««Проблеми регіоналістики: минуле, сучасне, майбутнє». 

Мета конференції: обгворення наукових проблем регіоналістики, визначення новітніх трендів і перспектив розвитку регіонів, обґрунтування напрямів запровадження сучасного інструментарію управління просторовим розвитком. 

 

Робота конференції відбулася за такими тематичними напрямами
1. Регіоналістика: теорія та історія.
2. Методологія сучасних просторових досліджень економічних, соціальних та екологічних процесів.
3. Децентралізація управління регіональним розвитком і стратегії її проведення: досягнення та проблеми європейського регіоналізму й українські реалії.
4. Актуальні проблеми урбаністики. 

 

Під час конференції було висвітлено теоретичні, методологічні і прикладні аспекти регіоналістики. Узагальнено сучасну проблематику регіоналістики та акцентовано увагу на її міждисциплінарній і практичній спрямованості. Розкрито концептуальні погляди на природу регіонально-просторових процесів, запропоновано економіко-управлінські та описові моделі регіонального розвитку. Представлено методологічні дослідження регіональних особливостей малого та середнього бізнесу, а також інноваційної, маркетингової, фінансової, інвестиційної, банківської та інших видів діяльності. Виокремлено актуальні проблеми урбаністики як особливого прояву сучасної регіональної науки. Значну увагу приділено проблемам децентралізації управління регіональним розвитком в Україні та сформульовано практичні пропозиції і рекомендації до органів державної влади різного рівня, органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів тощо.

Цільова аудиторія конференції: наукові працівники, викладачі закладів вищої освіти, докторанти, аспіранти, студенти магістратури та бакаврських програм, спеціалісти-практики, яких цікавлять проблеми регіоналістики. 

Чисельність учасників - 136 осіб.

 

Остання редакція: 13.05.20