Обмін молоддю України та Литви17 Червня 2024р.

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Комітет Ради обмінів молоддю України та Литви, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року No 1016, Міністерством молоді та спорту здійснюються обміни молоддю України та Литви.

Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та литовською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. 07 червня 2024 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році, що триватиме до 07 липня 2024 року.

Заявки в межах конкурсу можуть бути подані неприбутковими організаціями, діяльність яких спрямована на роботу з молоддю, зокрема:

• інститутами громадянського суспільства,
  • закладами освіти;
  • комунальними установами, що працюють з молоддю.

Детальна інформація за посиланням.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до управління молодіжної політики Мінмолодьспорту, тел.: 246 62 36.