Всеукраїнський конкурс есеїстики20 Травня 2024р.

З нагоди 101-річчя від дня народження загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва Посольство Азербайджанської Республіки в Україні спільно з Українсько-Тюркським Центром оголошують всеукраїнський конкурс есеїстики на тему: «Роль загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва у розвитку українсько-азербайджанських відносин».

Вимоги до робіт:

• обсяг до 5 сторінок,
  • формат Word,
  • шрифт: Times New Roman,
  • розмір шрифту 14.
  • Мова — українська або англійська.
  • Вік учасників — від 18 до 28 років.

Свої роботи студенти можуть надсилати з 10 травня по 10 червня на пошту azerukrembassy@gmail.com з поміткою «🇺🇦🇦🇿». У листі також необхідно вказати П.І.Б. автора, дату народження, назву закладу вищої освіти, факультет, контактні дані (номер телефону та адресу електронної пошти).

15 червня, в День національного порятунку азербайджанського народу, буде оголошено переможців конкурсу. Учасники конкурсу отримають сертифікат учасника, а фіналісти — дипломи та подарунки.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону: 380957772147

Успіхів!