Short Programs at WU in 202409 Січня 2024р.

Маємо чудові новини від Віденського університету економіки та бізнесу.

Розпочався набір студентів в літню школу!

Академічна програма складається з двох курсів, які викладаються послідовно протягом трьох тижнів. Завершення має 8 кредитів ECTS. Для студентів бакалаврату та магістратури доступні різні курси:

• Липнева сесія (1 липня – 19 липня 2024 р.) студенти можуть вибирати з різних наборів курсів для кожного рівня.

• Серпнева сесія (22 липня – 9 серпня 2024 р.) на рівень доступний лише один набір курсів.

Пропозиція курсу для нашого Міжнародного літнього університету WU 2024 тепер доступна на  веб-сайті .

Щоб дізнатися про основні факти про програму, ви також можете переглянути інформаційний бюлетень ISU WU .

Для того, щоб стати учасником номінації Вам потрібно подати наступні документи на пошту ciam@kneu.edu.ua:

1. Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь у конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).

2. Мотиваційний лист англійською мовою.

3. Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо сертифіката немає, студент надає рекомендацію від викладача англійської мови КНЕУ.

4. Скан навчальної картки з вказаним середнім балом.

Термін подання заявок відкритий до 29 лютого 2024 року.

Чекаємо на ваші заявки!