Конкурсний відбір на умовах самофінансування та стипендії для студентів на І семестр 2023-202405 Квітня 2023р.Шановні студенти! Оголошується конкурсний відбір на навчання англійською мовою на умовах самофінансування* та на умовах стипендії протягом семестру за обміном у таких університетах-партнерах КНЕУ:
1. Віденський університет прикладних наук (Австрія) - 1 місце. Деталі тут. 2. Віденський університет економіки та бізнесу (Австрія) - 10 місць. Можливе фінансування від Віденського університету економіки та бізнесу за умови обгрунтування потреби у фінансування. Деталі https://www.wu.ac.at/en/programs/incoming-students/exchange-semester/ 3. Університет Миколаса Ромеріса (м.Вільнюс, Литва) - 2 місця. Деталі тут. 4. Унівеситет м.Лодзь (Польща) - 3 місця. Деталі тут. 5. Університет Гранади (Іспанія) (обов’язкове знання іспанської В1)-1 місце, стипендія. Деталі – тут. 6. Університет Сапієнза (м. Рим, Італія) - 1 місце, стипендія. Деталі -тут. 7. Університет Томаса Бати (м.Злін, Чехія) - 3 місця. Деталі - тут. 8.Університет Седерстерн (м.Стокгольм, Швеція) - 3 місця. Деталі - тут. 9. Університет Хайльброн (Німеччина) - 2 місця. Деталі - тут.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно надіслати на ciam@kneu.edu.ua наступні документи: · Резюме у форматі Europass (англійською мовою; надати інформацію про участь у конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні досягнення). · Мотиваційний лист англійською мовою. · Сертифікат про знання мови на рівні В2 і вище (рекомендовані - IELTS, TOEFL, Cambridge). · Скан навчальної картки з вказаним середнім балом (українською). Документи надсилайте на пошту ciam@kneu.edu.ua до 12квітня 2023 включно і
Можна подавати документи на конкурс у декілька або всі зазначені університети, однак
Співбесіда з відбірковою комісією онлайн 13 квітня 2023 року о 13:00
Чекаємо на Ваші заявки та бажаємо успіхів!
* на умовах самофінансування означає, що за навчання у партнерському університеті платити не потрібно, однак Ви сплачуєте самостійно за дорогу, візу, страховий поліс, проживання у гуртожитку чи на квартирі, харчування та інші витрати. Якщо Ви у КНЕУ на бюджеті, то залишаєтеся на бюджеті; якщо на контракті, то сплачуєте контракт у КНЕУ і їдете на навчання за обміном.
|