Стажування в Раді Європи14 Березня 2016р.

Council of European Union
Дедлайн: 1 апреля 2016
Грант: 900 євро / міс
Коли: 2 рази на рік
Де: Брюссель, Бельгія
Oпис
У конкурсі на проходження стажування можуть взяти участь громадяни держав-членів Ради Європи і громадяни країн-кандидатів. Стажування проводиться 2 рази на рік тривалістю 5 місяців:
• 1 лютого - 30 червня;
• 1 вересня - 31 січня.
Кандидат може вибрати найбільш зручний час.
Кандидати повинні володіти хорошими знаннями одного з офіційних мов Ради Європи: англійської або французької. Також заохочуються знання інших мов. Крім того обов'язкові хороші знання в написанні проектів.
Під час проходження стажування стажисти будуть проводити дослідження, готувати проекти доповідей та звіти, проводити аналіз і оцінку зустрічей експертів.
Програмою стажувань передбачив 100 оплачуваних місць. Крайній термін подачі заявки на оплачуване стажування - 31 серпня. На неоплачувану - 1 жовтня та 1 квітня.

Вимоги до кандидатів
Бути громадянином 1 з 43 держав, що входять до ради Європи
Добре володіти 1 з двох офіційних мов Ради Європи (англійською або французькою). Добре знання інших іноземних мов вітається.
Мати диплом про вищу освіту або документ, що підтверджує закінчення трьох курсів університету.
Форма заявки та додаткова інформація доступні на сайті.