Ярошенко Ірина Станіславовна

Кафедра:Кафедра приватного права
Посада:Професор кафедри цивільного та трудового права
Вчене звання:доцент
Науковий ступінь:кандидат юридичних наук
Стаж роботи:22 роки
Біографія:

Ярошенко Ірина Станіславівна, доцент, кандидат юридичних наук, професор кафедри цивільного та трудового права.

З 1989 до 1994 р. навчалася в Чернігівському державному педагогічному інституті імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю історія та право.

З 1996 року займала посаду завідувача навчально-методичного кабінету кафедри правознавства КНЕУ та за сумісництвом – асистента цієї ж кафедри. У 1998 р. була обрана на посаду старшого викладача кафедри правознавства, а з 2000 року, після створення юридичного факультету, - кафедри правового регулювання економіки.

У 2000 році проходила стажування у Великій Британії (університет Носамбрія, м. Ньюкасл).

З 2004 року була призначена заступником завідувача кафедри цивільного та трудового права з навчально-методичної роботи. У цей час працювала над дисертаційним дослідженням.

У 2007 році захистила дисертацію за темою «Організаційно-правові форми соціального захисту людини і громадянина в Україні» та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук. Згодом отримала вчене звання доцента кафедри цивільного та трудового права.

З 2007 року обрана на посаду доцента кафедри цивільного та трудового права.

У 2017 році призначена заступником директора Юридичного інституту.

З 2017 року обрана на посаду професора кафедри цивільного та трудового права.

Є фахівцем у галузі права соціального забезпечення, трудового права, цивільного процесуального права.

Має більше 50 наукових та навчально-методичних праць, серед яких навчальний та навчально-методичний посібники з права соціального забезпечення, навчально-методичний посібник та підручник (у співавторстві) з цивільного процесуального права, навчально-методичний посібник з трудового права та ін.

Посилання на контактне заняття з факультативного вивчення дисципліни "Цивільне процесуальне право"

Тема: ЦПП контактне заняття (факультативне вивчення)
Время: 14 ноя 2020 10:00 AM Киев

Подключиться к конференции Zoom