Вкотре вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа»!07 Квітня 2020р.

Колектив кафедри банківської справи вітає студентку 4 курсу ФФ (група ФБ-402) Зінченко Тетяну Анатоліївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа» (сезон 2019/2020) та бажає їй міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні та ефективного кар’єрного зростання! Також висловлюємо подяку її науковому керівнику, професору кафедри Ірині Красновій та члену галузевої конкурсної комісії від КНЕУ - професору Андрію Нікітіну.

Конкурсна робота Зінченко Тетяни на тему: «Оцінка фінансової інклюзивності як складової економічного зростання»  була визнана однією з найкращих серед 65 студентських наукових робіт від 83 авторів, що надійшли з 37 вищих навчальних закладів України. На жаль, з причини карантинних заходів та відповідно до рекомендацій ДНУ «Інститут модернізації і змісту освіти» МОН України (лист від 31.03.2020 № 221/10-778), Оргкомітет конкурсу прийняв рішення підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру конкурсу. Переможцями конкурсу з отриманням дипломів І-ІІІ ступенів було визнано авторів 18 робіт з 18 ВНЗ.

Тетяна Зінченко отримала диплом переможця ІІІ ступеня та право позачергової публікації результатів свого дослідження у збірнику наукових праць «Молодіжний науковий диспут» ХННІ ДВНЗ «УБС». Колектив кафедри банківської справи пишається досягненням Тетяни та сподівається на її подальшу плідну кар’єру в науковій сфері.

Крім того, колектив кафедри  вітає студентів 4 курсу Коляду Олександру Романівну та Раковську Анну Андріївну  (обидві також ФБ-402), науковий керівник – доцент кафедри банківської справи Ірина Охрименко) з отриманням сертифікатів учасників конкурсу та щиро дякує їм за роботу та за достойне представництво факультету фінансів КНЕУ.

Сподіваємось на подальшу активну участь у конкурсі небайдужих до наукової роботи студентів факультету фінансів, в першу чергу – спеціалізації «Банківська справа».

довідково:

Всеукраїнський конкурс  студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа» проведено у 2019/2020 р.р. на підставі Наказу МОНУ №1271 від 04.10.2019 р. на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ  «Університет банківської справи» (ХННІ ДВНЗ «УБС»). За результатами конкурсу 4 студенти отримало дипломи переможців І ступеня, 6 студентів отримало дипломи ІІ ступеня,  11 студентів отримало дипломи ІІІ ступеня, 21 студент отримав заохочувальні грамоти ДВНЗ «УБС» та 41 студенті нагороджено сертифікатами учасника конкурсу.