Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці»15 Травня 2013р.

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки
ОГОЛОШУЄ
Всеукраїнського конкурсу «Кращий слоган з охорони праці»
серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів
з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю»

Порядок
проведення у 2013 році Всеукраїнського конкурсу «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів
з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю»

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ

Метою проведення Всеукраїнського конкурсу «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів (далі – Конкурс) є формування відповідального ставлення до життя та здоров’я під час виконання трудових обов’язків, популяризація серед студентства цінностей прав людини в Україні на належні, безпечні і здорові умови праці.

Завдання Конкурсу – здійснити відбір найкращих слоганів присвячених питанню охорони праці та забезпечить умови розвитку та реалізації творчих здібностей талановитої молоді.

Слогани будуть використовуватися для підвищення культури охорони праці та пропаганди безпечної праці в Україні.

2. ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки, Міністерство освіти і науки та їх територіальні органи за участі об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, підприємств, ФССНВ, ЗМІ.

Слоган має бути лаконічним та оригінальним закликом до збереження життя, здоров'я працівників у процесі трудової діяльності.

Головним критерієм для відбору робіт переможців має бути їх спрямованість на створення належних, безпечних і здорових умов праці.

3. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

У Конкурсі приймають участь студенти  професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які починаючи з 15 квітня по 15 травня 2013 року подадуть на електронну адресу територіального органу Держгірпромнагляду у відповідному регіоні заявку на участь у Конкурсі, форма якої додається, та вигаданий слоган присвячений охороні праці.

Беручи участь в Конкурсі, учасники погоджуються з тим, що представлені ними роботи можуть бути використані при організації та проведенні заходів, виставок, акцій тощо, в поліграфічній діяльності.

4.  ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

І етап – отримання заявок та слоганів, підбиття підсумків на регіональному рівні в територіальних органах Держгірпромнагляду;

ІІ етап – направлення до центрального апарату Держгірпромнагляду заявок та слоганів переможців І етапу Конкурсу (по одному з регіонів), а також копій протоколів засідань жюрі територіальних органів Держгірпромнагляду. Підбиття підсумків на всеукраїнському рівні.

ІІІ етап – оголошення переможців та обговорення результатів проведення Конкурсу на молодіжній конференції «Молодь за безпечну працю».

5. ВИМОГИ ДО СЛОГАНІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Подані на конкурс слогани мають бути:

  • актуальними, тобто, відображати філософію державної політики в сфері охорони праці;
  • здатними зацікавити широку аудиторію, привернути увагу до проблем охорони праці в Україні;
  • лаконічним та слугувати оригінальним закликом до збереження життя, здоров'я працівників у процесі трудової діяльності.

Слогани повинні бути коротким і легко запам’ятовуватися, вимовлятися легко, без запинки, відповідати тематиці Конкурсу. У слогані повинен бути зрозумілий і доступний сенс.

Головним критерієм для відбору робіт переможців має бути їх спрямованість на створення належних, безпечних і здорових умов праці.

При створенні слогану заборонені до використання чужі авторські роботи.

Загальна кількість робіт, наданих у межах однієї заявки обмежується 5 слоганами.

6. КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

Відбір кращих слоганів на І етапі Конкурсу здійснюється жюрі, персональний склад якого затверджується начальником територіального органу Держгірпромнагляду.

Рішення жюрі оформляється протоколом, який підписується головою та членами жюрі.

За результатами відбору, надана заявка учасника Конкурсу із зазначенням слогану, який був оголошений найкращим та копія відповідного протоколу надсилається до центрального апарату Держгірпромнагляду для проведення відбору на ІІ етапі Конкурсу. Відбір кращих слоганів надісланих з регіонів здійснює жюрі Конкурсу, персональний склад якого затверджується Головою Держгірпромнагляду.

7. КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ПОДАНИХ НА КОНКУРС СЛОГАНІВ

  1. Відповідність слогана темі Конкурсу: від 1 до 3 балів;
  2. Оригінальність та яскравість слогана: від 1 до 3 балів;
  3. Можливість ефективного використання в пропаганді безпечної праці: від 1 до 3 балів.

Контактна особа Держгірпромнагляду України з підготовки Конкурсу – Шевчук В.П. (тел. 044 289 71 49).

ЗАЯВКА про участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий слоган з охорони праці»