Науково-практична конференція10 Лютого 2016р.

Факультет інформаційних систем і технологій та кафедра статистики Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 16 лютого 2016 року проводять Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Українська статистика – реалії та перспективи».

Мета заходу– обговорення сучасного стану статистичної науки в Україні та очікуваних перспектив її розвитку, а також проблем підготовки майбутніх фахівців зі статистики у вищих навчальних закладах.

Місце і час проведення– Конференц-зал Головного корпусу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (пр. Перемоги, 54/1), з 9-ї до 13-ї години.

Під час проведення конференції передбачаються виступи та обговорення за наступними напрямами:

- стан статистичної науки та напрями її розвитку в сучасних умовах;

- підготовка бакалаврів та магістрів з соціально-економічної статистики у ВНЗ України;

- підготовка докторів філософії (PhD)та докторів наук зі спеціальності 08.00.10 – «Статистика»;

За результатами роботи планується підготовка рекомендацій конференції урядовим структурам, відповідальним за розвиток освіти і науки в Україні.