Колектив кафедри маркетингу з сумом і скорботою сповіщає, що на 77-му році пішов із життя ректор університету, багаторічний завідувач кафедри маркетингу, доктор економічних наук, професор Павленко Анатолій Федорович02 Грудня 2016р.

Колектив ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" з сумом і скорботою сповіщає, що на 77-му році пішов із життя ректор університету, багаторічний завідувач кафедри маркетингу, доктор економічних наук, професор Павленко Анатолій Федорович - Герой України, академік Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, президент Української асоціації маркетингу.
Пішов із  життя родоначальник вітчизняної школи маркетингу, мудрий керівник, видатний науковець, щира та чуйна людина.
Світла пам’ять про Анатолія Федоровича Павленка зігріватиме душу кожного, хто мав щастя навчатися, працювати, спілкуватися з видатним науковцем і визначною людиною.
Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Анатолія Федоровича.