Cтажування викладачів кафедри менеджменту в університеті Хейльбронна, Німеччина.10 Липня 2023р.У межах проєкту «HHN-DITO II» з 19 до 24 червня 2023 р. доцентки кафедри менеджменту Олена Шатілова та Єлєна Прохорова пройшли тренінг у сфері цифрового викладання в Хайльбронському університеті (Німеччина).
У рамках тренінгу викладачі пройшли навчання щодо застосування цифрових інструментів у викладанні, ознайомились з процесом запису навчальних відео та подкастів, ознайомились із Хайбронським університетом та проєктами у сфері дигіталізації, інтернаціоналізації та науки. Крім цого вони мали змогу дізнатися про цифрові формати викладання, обмінятися ідеями з професорами Хайльбронського університету та записати власні навчальні матеріали у вигляді відео та подкастів у медіа-лабораторії.
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана співпрацює з Хайльбронським Університетом у рамках проєкту «HHN-DITO II – Digitally and internationally together in difficult times». Проєкт реалізується у рамках DAAD програми «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» за фінансування Федерального міністерства освіти та науки.
Серед заходів, які організовуються в рамках проєкту «HHN-DITO II» є:
|